Łódź, ul. Pogonowskiego 80

Umów się już dziś! Zadzwoń do nas!

Tel: 608 203 031
Tel: 785 931 116

Witamy na stronie Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji Fizjopoint - miejscu, w którym zapewniamy Tobie i Twoim najbliższym nowoczesną i skuteczną fizjoterapię.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala na dobór kompleksowych programów rehabilitacyjnych dostosowanych do rodzaju schorzenia. Korzystając z osiągnięć niemieckiej szkoły rehabilitacji i innych światowych metod, gwarantujemy, że przeprowadzona przez nas terapia jest poparta wnikliwą i szczegółową diagnostyką.

Zaproponowane przez nas rozwiązania pozwalają znacząco skrócić czas powrotu do zdrowia.

Wszystkim osobom nie mogącym przybyć do naszej placówki zapewniamy rehabilitację w domu.

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji Fizjopoint znajduje się w centrum Łodzi, przy ulicy Pogonowskiego 80, lok 1. w pobliżu linii autobusowej nr 65, 65A, 80, 99, 99A, oraz linii tramwajowej nr 12.

 

mgr Michał Gajewski

Jestem fizjoterapeutą, absolwentem Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2009 roku objąłem stanowisko młodszego asystenta w Klinice Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi. Od 2014 roku prowadzę prywatną praktykę. Dodatkowo, od 2016 roku  pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Neurologii i Udarów Mózgu szpitala im. WAM-CSW w Łodzi.

Ważniejsze kursy i szkolenia:  kurs masażu klasycznego, kurs masażu leczniczego w jednostkach chorobowych, kurs stabilizacji - Centralna stabilność – niestabilność. Kompensacyjne schematy ruchowe przy dysfunkcjach systemów stabilizujących. Nowoczesna koncepcja stabilizacji stawów kończyn. Stabilność centralna, a stabilność stawów obwodowych. Problemy niestabilności w rejonie szyjnego odcinka kręgosłupa i przejścia szyjno – piersiowego. W 2014 roku zacząłem szkolenie zawodowe Terapia Manualna według standardów IFOMPT (Międzynarodowej Federacji Ortopedycznych Fizjoterapeutów Manualnych).

Moje hobby to motoryzacja.

mgr Radosław Kuśmierczyk

Jestem  fizjoterapeutą, absolwentem Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2007 roku objąłem stanowisko młodszego asystenta w Katedrze Ortopedii i Traumatologii na  Oddziale Klinicznym Rehabilitacji Pourazowej  Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi. W 2013 ukończyłem studia specjalizacyjne uzyskując tytuł specjalisty fizjoterapii. Od 2014 roku  pracuję na stanowisku starszego asystenta w Klinice Neurologii i Udarów Mózgu szpitala im. WAM-CSW w Łodzi. W latach 2014 – 2017 pełniłem obowiązki kierownika Centrum Rehabilitacji i Kosmetologii przy Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi.

Ważniejsze kursy i szkolenia: kurs masażu klasycznego, kurs masażu leczniczego w jednostkach chorobowych, Taping sportowy w rehabilitacji, Podstawy neurorehabilitacji, Zniekształcenia statyczne ciała u dzieci i młodzieży, Funkcjonalnej terapii manualnej, Fizjoterapia w wieku rozwojowym; Rehabilitacja dzieci ryzyka, Kinesiology taping, Współczesne kierunki w zakresie protezowania i aparatowania kończyn górnych, dolnych i tułowia. Kurs Podstawy PNF, Kurs stabilizacji Centralna stabilność – niestabilność. Kompensacyjne schematy ruchowe przy dysfunkcjach systemów stabilizujących. Nowoczesna koncepcja stabilizacji stawów kończyn. Stabilność centralna, a stabilność stawów obwodowych. Problemy niestabilności w rejonie szyjnego odcinka kręgosłupa i przejścia szyjno – piersiowego. Podstawy medycyny fizykalnej i balneologii, Promocja zdrowia, Nowoczesna laseroterapia w praktyce, Nowoczesna elektroterapia, magnetoterapia i terapia ultradźwiękowa w praktyce, Fizjoterapia chorych z chorobami układu krążenia, Terapia manualna, Opieka Geriatryczna. W 2012 roku zacząłem szkolenie zawodowe Terapia Manualna według standardów IFOMPT (Międzynarodowej Federacji Ortopedycznych Fizjoterapeutów Manualnych).

Interesuję się muzyką i sportem. Na co dzień jeżdżę rowerem i amatorsko trenuję downhill, który tak jak fizjoterapia jest moją pasją.

mgr Izabela Cierniak

Jestem magistrem rehabilitacji ruchowej, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Wydziału: Rehabilitacja Ruchowa. W latach 1990 – 1998 pracowałam jako fizjoterapeuta w Szpitalu im. K. Jonshera w Łodzi. Następnie od roku 1998 do 2000 jako fizjoterapeuta w Szpitalu Wojewódzkim w Jeleniej Górze. W latach 2000 – 2003 byłam nauczyciele fizjoterapii w Medycznym Studium Zawodowym Nr 2 w Łodzi, a od 2002 do 2008 roku pełniłam funkcję kierownika zespołu rehablilitacyjnego w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym „Fel-Med” w Łodzi. W latach 2013 – 2015 przyjęłam posadę fizjoterapeuty w Szpitalu Fernand Widal, Hôpitaux Universitaires: Saint-Louis, Lariboisière, Widal, Assistance Publique Hôpitaux de Paris w Paryżu.

Dodatkowe kursy i szkolenia :

2006 - Kurs podstawowy: „Analiza i prowadzenie terapii dorosłych osób z zaburzeniami neurologicznymi wg koncepcji Bobath”. 2006 – 2007 - Kurs podstawowy koncepcji Proprioceptive Neuromuscular Fascilitation PNF 1 oraz PNF 2. 2010 - Kurs rozwijający: „Analiza i prowadzenie terapii dorosłych osób z zaburzeniami neurologicznymi wg koncepcji Bobath”. 2016 - Kurs : „Spastyczność”.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi Polityka prywatności.