Łódź, ul. Pogonowskiego 80

Umów się już dziś! Zadzwoń do nas!

Tel: 608 203 031
Tel: 785 931 116

Podstawową rolą kręgosłupa jest utrzymywanie pionowej postawy ciała, tworzenie powierzchni do przyczepiania się innych elementów ciała, ochrona rdzenia kręgowego oraz produkcja krwi. Żaden system w organizmie nie odgrywa tak ważnej roli dla ludzkiego zdrowia i aktywnego życia. Nie wolno lekceważyć żadnych dolegliwości ze strony tego narządu. Jakikolwiek ból lub inna dysfunkcja w okolicy kręgosłupa powinna być możliwie szybko zdiagnozowana i leczona. W naszej placówce możecie Państwo skorzystać z najskuteczniejszych form terapii kręgosłupa.

 

 

Oferta: dobry rehabilitant lodz, fizjopoint.pl, kręgarz lodz, masaze lodz, michał gajewski, poradnia rehabilitacyjna lodz, poradnie rehabilitacyjne w lodzi, przychodnia rehabilitacji łódź, przychodnia rehabilitacyjna lodz, przychodnie rehabilitacji łódź, przychodnie rehabilitacyjne w lodzi, rehabilitacja lodz, rehabilitacja z dojazdem łódź, rehabilitacje lodz, tanie rehabilitacje lodz

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi Polityka prywatności.